iepirkumi.eu

Par iepirkumi.eu

iepirkumi.eu tiek apkopota informācija par Elektronisko Iepirkumu Sistēmā valsts iestāžu veiktajiem pasūtījumiem. 

Elektronisko iepirkumu sistēma (EIS) Latvijā ir pirmā e-iepirkumu sistēma Baltijas valstīs. 

EIS uzturēšanu un attīstību nodrošina Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) Elektronisko iepirkumu departaments, kura funkcijas ir:

  • koordinēt EIS izmaiņas, attīstību un uzturēšanu;
  • nodrošināt EIS un tās apakšsistēmu darbību valsts un pašvaldību iestāžu iepirkumu un iepirkuma procedūru un saistīto darbību veikšanai;
  • nodrošināt publisku standartizētu preču un pakalpojumu iepirkuma procedūru rīkošanu un iepirkuma līgumu (vispārīgo vienošanos) slēgšanu par preču un pakalpojumu piegādi EIS e-katalogu apakšsistēmas lietotājiem;
  • uzraudzīt VRAA slēgto vispārīgo vienošanos izpildi un regulāri publicēt informāciju par visiem piegādes līgumiem, kas slēgti EIS e-katalogu apakšsistēmā.

EIS darbību no 2009. gada 1. jūnija nodrošina VRAA saskaņā ar Ministru kabineta 2009. gada 1. aprīļa rīkojumu Nr. 220 "Par Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta reorganizāciju".

iepirkumi.eu atspoguļotā informācija ir iegūta no VRAA (pasūtījumi EIS) un Uzņēmumu reģistra (patiesie labuma guvēji) publicētajiem atvērtajiem datiem, kas ir pieejami Latvijas Atvērto datu portālā

Latvijas Atvērto datu portāls izveidots Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta Nr. 2.2.1.1/16/I/001 "Publiskās pārvaldes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju arhitektūras pārvaldības sistēma" (PIKTAPS) ietvaros.

Kontakti ar redakciju

[email protected]
@iepirkumi.eu

Lai uzskaitītu tīmekļa vietnes apmeklētājus, tajā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apmeklējumu vai nospiežot pogu "Piekrītu", Jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.